Кінотеатр Жовтень

Italian Short Film Days 2020

1 год 18 хв.

12+

Альфа
12+
Мистецтво

Про фільм

 • Вік:

  12+

 • Дата виходу:

  21.12.2020

 • Мова:

  італійська мова з українськими субтитрами

 • Жанр:

  Мистецтво

 • Тривалість:

  1:18

 • Виробництво:

  Італія

 

Покази 21, 22 та 23 грудня!

Italian Short Film Days від кінофестивалю «Молодість» – це карантинна версія «8 з половиною». 6 короткометражок, об’єднаних недоторканою красою і творчим вираженням пристрасті.  Кіно на будь-який смак: від звичної фестивальної драми до домашньої комедії. І як завжди – не без питань.

 

 

«Наш Час»   

Режисерка - Вероніка Спедікаті,  2019, 17 хв.

Роберту та Донато, 9-річну дівчинку та її батька, розділяє прірва, що здається безмежною. Але насправді Донато значно вразливіший, ніж видається – і це відкриття робить цінним час, проведений разом в останні дні літа.

 

«Понеділок»   

Режисер - Массімо Фаллаі, 2018, 16 хв.

Літо. Флоренція. Тиждень моди. Двоє електриків налагоджують освітлення для показу відомого бренду та зранку до вечора мандрують містом у своєму фургоні.

 

«Міжсезоння»

Режисери - Бруно Уджолі та Ріккардо Менікатті, 2019, 10 хв.

Молоде подружжя збирається на свято. Емілія затримується із вбранням, а П’єтро свариться із краваткою, схвильований через промову, до якої не знає, як підступитися. Двоє починають розмовляти, переходячи з кімнати в кімнату – від одного етапу життя до іншого.

 

«Подорожі»

Режисер - Беппе Леонетті, 2019, 14 хв.

Вирій спогадів затягує батька та сина. Два різних дитинства, що пройшли в одному й тому ж місці, але за віддалених епох. Два світи, об’єднані довгими подорожами у часі та просторі, у намаганні розвіяти туман хвилюючих тіней.

 

«14»

Режисер - Альдо Сурріккіо, 2019, 14 хв.

Романтичний та замріяний хлопець на ім’я Лука працює у фотоательє і зустрічається з Камілою, яка одного дня залишає його. Хлопець переїжджає до ательє і закохується у дівчину з фотографій у плівці № 14.

 

«Jiaozi»

Режисер - Лука Каналі Бруккулері, 2019, 8 хв.

У старому й тепер залишеному кінотеатрі у Тайвані знаходять плівки фільму, що ніколи не демонструвався – “Jiaozi”. Сюжет оповідає про жіночу помсту у відповідності до вимог часу, коли терпіння та спокій були єдиним способом вижити у багаторічній боротьбі.

 

 

Захід організовано у кооперації з Посольством Італійської Республіки в Україні, Італійським Інститутом культури в Україні та Італійським центром короткого метру.