Кінотеатр Жовтень

Italian Short Film Day

1 год 17 хв.

16+

Альфа
16+
Мок`юментарі

Про фільм

 • Вік:

  16+

 • Дата виходу:

  20.12.2021

 • Мова:

  італійська мова з українськими та англійськими субтитрами.

 • Жанр:

  Мок`юментарі

 • Тривалість:

  1:17

 • Виробництво:

  Італія

 

В рамках програми  «Кінофестиваль «Молодість» презентує 5 короткометражних робіт італійських режисерів, приурочених до Міжнародного дня короткого метру.

Кожен рік по всьому світу подію святкують 21 грудня. 

 

 

«Феї»  - Режисер Лоренцо Паллотта

Цементні будови й голі кімнати. Чотири юні дівчини порушують тишу. Зустріч на безлюдній площі й останнє відео перед подорожжю в пошуках фізичної й ментальної свободи.

Виробництво: Італія, 2021, 13 хв.

 

«Гра» - Режисер Алессандро Габер

Чоловік і маленька дівчинка сидять за кухонним столом. Ми не знаємо, хто вони й чому тут. Легка розмова поволі змінюється в щось трагічно інакше, коли дівчинка говорить про «гру в щастя», яку «він» змусив її грати.

Виробництво: Італія, 2020, 12 хв.

 

«Слуги на велосипедах» - Режисер: Мікеле Ґраната

Бруно – безробітний середнього віку, що відчайдушно шукає роботу. Змушений жити підробітками, щоб забезпечувати сім’ю, він не має вибору, крім як стати доставником піци. Купивши велосипед на останні заощадження дружини, він з часом усвідомлює, що  ніхто не готовий йому допомагати, а єдине, що йому світить– війна між бідними.

Виробництво: Італія, 2020, 15 хв.

 

«Чен»  - Режисер: Джакомо Себастьяні

Чен – молодий самотній китаєць, що працює в Італії з дитинства. Хоч йому й вдалося досягти успіху й залишити в минулому роботу на фабриках, він не почувається реалізованим. Тож Чену доведеться прийняти рішення між робітничим запалом і бажанням зв’язатися з рівними йому.

Виробництво: Італія, 2020, 24 хв.

 

«Білий»  - Режисер: Антоніо Корсіні

Вільям – багатий проблемний підліток, що у вільний    час влаштовує собачі бої разом із групою задирак, яких вважає друзями. Коли він розкриває своє походження дівчині, в яку закоханий, усе змінюється.

Виробництво: Італія, 2020, 13 хв.

 

Захід організовано у кооперації з Посольством Італійської Республіки в Києві, Італійським інститутом культури в Україні та Італійським центром короткого метру.