Каса: (067) 329-98-30
Про фільм
Вік:
12+
Оригінальна назва:
Режисер:
Іван Миколайчук
Дата виходу:
15.06.2023
Мова:
українська мова
Жанр:
Драма
Тривалість:
1:23
Виробництво:
Україна, 1981р.
Сценарій:
Віталій Коротич, Іван Миколайчук
У головних ролях:
Іван Миколайчук, Петро Михневич, Григорій Гладій, Галина Щербивовк (Сулима), Надія Доценко, Лесь Сердюк, Борис Цимба, Федір Стригун, Таїсія Литвиненко, Фарада Мумінова, Ярослав Гаврилюк, Валентина Салтовська, Наталя Сумська
15 червня До дня народження Івана Миколайчука!
20:00 спеціальний показ фільму «Така пізня, така тепла осінь» з представленням від провідної кінознавиці Довженко-Центру Альони Пензій.
20:20 додатковий показ без представлення.
Показ організовано спільно з Довженко-Центром та за підтримки Національної кіностудії художніх фільмів імені О. Довженка.
Колись давно буковинський селянин Русак залишив рідні закарпатські землі і з маленькою дочкою Орисею переїхав до Канади. Саме там пройшла більша частина його життя, там він похоронив свою дочку. Після її смерті Русак вирішує відвідати рідні місця і разом з онукою Орисею повертається до рідного села. В той час як сам Русак намагається згадати минуле та віднайти втрачені зв’язки, Орися закохується в місцевого красеня. Через це знайомство вона несподівано відкриває для себе рідну землю та усвідомлює свою національну ідентичність.
Другий фільм, знятий легендарним актором Іваном Миколайчуком. Після «Вавилону ХХ» він знову звертається до болючих на той час питань національної самосвідомості. Проте якщо «Вавилон ХХ» був прямим продовженням поетичного кіно, а сам Миколайчук очевидно надихався роботою Сергія Параджанова та Юрія Іллєнка, в фільмі «Така пізня, така тепла осінь» він потроху відходить від цього впливу. Поєднуючи поетичні та етнографічні мотиви, режисер вже більш тяжіє до реалізму. Не забуває він й про притаманну поетичному кіно теплоту та гумор, але звертається до національної тематики вже не виключно через образність, але й додає до неї певну критичну відстороненість. Останнє, правда, можна пояснити й тиском радянської цензури, через що Миколайчук та його співавтор сценарію Віталій Коротич неодноразово змушені були переписувати сценарій.
Тапніть, щоб дізнатися більше
Потяг у 31 грудня
SDH
SDH
Їжак Сонік 3
SDH
SDH
Скляний майстер
Муфаса: Король Лев
SDH
SDH
Збори ОСББ
SDH