Кінотеатр Жовтень

Місяць Європейського кіно

1 год 30 хв.

0+

Альфа
0+
Документальний

Про фільм

 • Вік:

  0+

 • Дата виходу:

  01.11.2023

 • Мова:

  українська мова

 • Жанр:

  Документальний

 • Тривалість:

  1:30


З 1 листопада по 9 грудня 2023 року в кінотеатрі «Жовтень» проходитиме «Місяць Європейського Кіно»!


Впродовж шести тижнів триватиме фестиваль «Місяць Європейського Кіно/Month of European Film»,  де спільно з іншими європейськими кінотеатрами відзначатимемо різноманіття європейського кіно.

Фестиваль проводить Європейська кіноакадемія/European Film Academy за підтримки Міжнародної асоціації кінотеатрів Europa Cinemas, до якої входить і наш кінотеатр. Провідні кінотеатри в більш ніж 70 містах від Рейк’явіка до Афін, від Лісабона до Бухареста, а також у невеликих містах і мережах показуватимуть європейські фільми, представляючи спеціальні програми, події та ретроспективи.


В програму входить «День Європейського Артхаусного Кіно» в Україні, який ми відзначатимемо 12 листопада. Кожен кінотеатр-учасник створює унікальну програму відповідно до свого досвіду та смаків глядачів. Місяць європейського кіно завершиться 9 грудня 36-ою церемонією вручення Європейських кінопремій у Берліні.


Фестиваль «Місяць Європейського Кіно» з кожним роком розростається, охоплюючи все більше місць і способів для кіноманів приєднатися до цього великого свята європейських фільмів.


«Місяць Європейського Кіно» підтримується Програмою Creative Europe MEDIA Європейського Союзу, за підтримки партнерів  - Europa Cinemas, CICAE, DAFilms і MUBI.

Дивіться також